وب سایت تکنومارکر اخبار تکنولوژی اخبار موبایل و فناوری بهترین وب سایت خبری تکنولوژی خودرو اخبار علمی برنامه نویسی هوش مصنوعی اخبار تکنومارکر فناوری اطلاعات اخبار فناوری اخبار تکنولوژی تکنومارکراخبار فناوری جدید

کمپانی Phanteks از دو منبع تغذیه‌ی جدید رونمایی کرد

در جدیدترین اخبار سخت افزار، کمپانی Phanteks طی روز‌های گذشته از سری جدیدی از پاور‌های خود با نام Revolt Pro رونمایی کرد؛ این محصولات جدید در دو توان خروجی ۸۵۰ وات و ۱۰۰۰ وات تولید شده‌اند و قرار است تا حداکثر ثبات و پایداریی را برای سیستم کاربران به ارمغان آورند.

سری Revolt Pro به گونه‌ای طراحی شده‌اند که می‌تواند توان خروجی خود را به همراه یک پاور دیگر به اشتراک گذاشته و به این شکل از مجموع توان خروجی دو منبع تغذیه به صورت توام در یک کامپیوتر استفاده شود. این کار می‌تواند در هزینه‌های کاربران صرفه جویی کند و نیاز به خرید منبع تغذیه‌های با توان خروجی بالاتر را از بین ببرد. به عبارتی این کار باعث می‌شود تا کاربر بدون نیاز به تهیه یک منبع تغذیه بسیار قوی و جایگزین کردن آن با مدل کنونی، اقدام به خرید یک مدل ارزان و ضعیف‌تر کرده و توان خروجی آن را با منبع تغذیه خود در یک کامپیوتر به اشتراک بگذارد.

لازم به ذکر است که این دو محصول جدید که با نام Revolt Pro 850 و Revolt Pro 1000 W نامیده‌ شده‌اند، دارای برچسب گواهی بهره‌وری انرژی 80 Plus Gold هستند، به شکلی که تحت فعالیت ۵۰ درصد دارای حداکثر بهره‌وری تا ۹۲ درصد خواهند بود. این امر بدان معنا است که در حالت فشار کاری حداکثری هردو منبع تغذیه‌ به صورت موازی می‌توانند میزان توان خروجی را جهت رسیدن به حداکثر بهره‌وری و عملکرد مناسب، افزایش دهند.

افزایش قدرت تحویلی در توان خروجی باعث می‌شود زمانی که منبع تغذیه اول با مشکل مواجه شد، منبع تغذیه دوم بتواند سیستم شما را در حالت پایدار نگه دارد و احتمال از دست دادن داده‌ها را کاهش دهد. کمپانی Phanteks ادعا می‌کند که این سری جدید از منبع تغذیه‌ها به صورت زنجیره‌ای دارای بهترین میزان بهره وری قدرت‌رسانی هستند و به صورت مدام از طریق مسیریابی به صورت کاملا کارآمد‌، در هر زمانی توان خروجی مناسب را در اختیار سیستم شما می‌گذارند و به عبارتی قادر هستند تا به شکل پویا مقدار برق لازم برای فعالیت سیستم کاربر را تشخصی و ارائه دهند.

این دو محصول به فناوری جدیدی تحت نام fan-off نیز مجهز شده‌اند که به واسطه‌ی آن تحت فشار کاری کمتر از ۴۰ درصد، فن خنک کننده غیرفعال خواهد شد. 

باید یاد‌آور شد که این سری از پاور‌های مذکور با همکاری مشترک کمپانی‌های Phanteks و Seasonic ساخته شده‌اند. در ساخت این پاورها از خازن‌های ژاپنی با تحمل دمایی تا ۱۰۵ درجه سانتی‌گراد استفاده شده و مدار PCB توسط Phanteks طراحی شده است. ساختار اتصال کابل‌ها هم به صورت ماژولار در نظر گرفته شده تا کابران از لحاظ زیبایی و کابل کشی داخلی سیستم‌های خود دچار مشکل نشوند. طبق گزارشات شرکت تولید کننده، پاورهای Revolt Pro از سوی Phanteks دارای یک ضمانت نامه ۱۲ ساله هستند، اما قیمت و زمان دسترسی به این محصولات قدرتمند هنوز نامشخص است. بیشتر بخوانید:

مطالب مشابه
نظر خود را ارسال کنید

وب سایت تکنومارکر اخبار تکنولوژی اخبار موبایل و فناوری بهترین وب سایت خبری تکنولوژی خودرو اخبار علمی برنامه نویسی هوش مصنوعی اخبار تکنومارکر فناوری اطلاعات اخبار فناوری اخبار تکنولوژی تکنومارکراخبار فناوری جدید

منبع,خروجی,توان,صورت,Phanteks,تغذیه,Revolt,سیستم,شدهzwnj;اند,جدید,دارای,کمپانی,بهرهzwnj;وری,حداکر,فشار,حالت,عبارتی,میzwnj;تواند,مشکل,زمانی,اشتراک,کاربر,کامپیوتر,استفاده,کاری,طراحی,میزان,خرید,نیاز,کاربران,هستند،,تولید,رونمایی,پاورzwnj;های,هستند,جدیدی,فعالیت,محصولات,محصول,درصد,برای,میzwnj;شود

تکنومارکر جدیدترین اخبار افزار، کمپانی Phanteks روزzwnj;های گذشته جدیدی پاورzwnj;های Revolt رونمایی کرد؛ محصولات جدید توان خروجی ۱۰۰۰ تولید شدهzwnj;اند قرار حداکر پایداریی برای سیستم کاربران ارمغان آورندسری Revolt گونهzwnj;ای طراحی شدهzwnj;اند میzwnj;تواند توان خروجی همراه پاور دیگر اشتراک گذاشته مجموع توان خروجی منبع تغذیه صورت توام کامپیوتر استفاده میzwnj;تواند هزینهzwnj;های کاربران صرفه جویی نیاز خرید منبع تغذیهzwnj;های توان خروجی بالاتر ببرد عبارتی میzwnj;شود کاربر بدون نیاز تهیه منبع تغذیه بسیار جایگزین کردن کنونی، اقدام خرید ارزان ضعیفzwnj;تر کرده توان خروجی منبع تغذیه کامپیوتر اشتراک بگذاردلازم محصول جدید Revolt Revolt 1000 نامیدهzwnj; شدهzwnj;اند، دارای برچسب گواهی بهرهzwnj;وری انرژی

تمام حقوق سایت محفوظ است