وب سایت تکنومارکر اخبار تکنولوژی اخبار موبایل و فناوری بهترین وب سایت خبری تکنولوژی خودرو اخبار علمی برنامه نویسی هوش مصنوعی اخبار تکنومارکر فناوری اطلاعات اخبار فناوری اخبار تکنولوژی تکنومارکراخبار فناوری جدید

اکسپریا XZ1 بروزرسانی جدیدی برای رفع روزنه های امنیتی Meltdown و Spectre دریافت کرد

تکنومارکر - سونی بروزرسانی جدیدی را برای گوشی اکسپریا XZ1 و اکسپریا XZ1 کامپکت عرضه کرد. این آپدیت برای رفع روزنه های امنیتی Meltdown و Spectre در اختیار صاحبان این دستگاه ها قرار می گیرد.

سونی در گذشته نه چندان دور بروزرسانی جدیدی را برای گوشی اکسپریا XZ پریمیوم عرضه کرده بود که توسط آن مشکلات مربوط به روزنه های امنیتی Meltdown و Spectre رفع شد. حال این شرکت ژاپنی تصمیم گرفته است این پچ امنیتی را برای دو دستگاه دیگر خود نیز عرضه کند. هم اکنون دو گوشی اکسپریا XZ1 و اکسپریا XZ1 کامپکت این پچ را دریافت کرده اند.

با دریافت این بروزرسانی توسط کاربران این دستگاه ها، شماره ورژن سیستم عامل این گوشی ها به 47.1.A.12.75 ارتقا می یابد. در این آپدیت شاهد حضور پچ امنیتی ماه فوریه هستیم که آخرین پچ امنیتی عرضه شده توسط گوگل برای این سیستم عامل موبایل محسوب می شود.

سونی یکی از شرکت هایی بوده که برای رفع مشکلات امنیتی محصولات تولیدی خود، بروزرسانی های متعددی را عرضه می کند. در حال حاضر سونی یکی از اولین تولیدکنندگان گوشی های هوشمند محسوب می شود که برای رفع روزنه های امنیتی Meltdown و Spectre بروزرسانی عرضه کرده است. 

این بروزسانی علاوه بر پچ امنیتی، تغییرات دیگری را نیز در دستگاه های مورد نظر ایجاد می کند. با دریافت این آپدیت رابط کاربری تغییرات مثبتی را تجریه می کند و همچنین آیکون مربوط به اپلیکیشن ساعت نیز عوض می شود. توسط این بروزرسانی نسخه اکسپریا هوم نیز به 11.2.A.0.6 ارتقا پیدا می کند.

در حال حاضر این بروزرسانی برای گوشی اکسپریا XZ1 و اکسپریا XZ1 کامپکت عرضه شده است بنابراین باید قادر به دریافت آن باشید (سونی اکسپریا XZ1 معرفی شد؛ ترکیب اسنپدراگون ۸۳۵ و اندروید ۸). اگر پیام دریافت این بروزرسانی برایتان ارسال نشده با مراجعه به بخش تنظیمات دستگاه خود نسبت به دریافت و نصب آن اقدام کنید.

مطالب مشابه
نظر خود را ارسال کنید

وب سایت تکنومارکر اخبار تکنولوژی اخبار موبایل و فناوری بهترین وب سایت خبری تکنولوژی خودرو اخبار علمی برنامه نویسی هوش مصنوعی اخبار تکنومارکر فناوری اطلاعات اخبار فناوری اخبار تکنولوژی تکنومارکراخبار فناوری جدید

اکسپریا,برای,بروزرسانی,امنیتی,عرضه,دریافت,گوشی,دستگاه,سونی,Spectre,توسط,Meltdown,روزنه,کرده,جدیدی,کامپکت,آپدیت,شرکت,مشکلات,مربوط,سیستم,ارتقا,عامل,تغییرات,محسوب,حاضر

تکنومارکر سونی بروزرسانی جدیدی برای گوشی اکسپریا اکسپریا کامپکت عرضه آپدیت برای روزنه امنیتی Meltdown Spectre اختیار صاحبان دستگاه قرار گیرد سونی گذشته چندان بروزرسانی جدیدی برای گوشی اکسپریا پریمیوم عرضه کرده توسط مشکلات مربوط روزنه امنیتی Meltdown Spectre شرکت ژاپنی تصمیم گرفته امنیتی برای دستگاه دیگر عرضه اکنون گوشی اکسپریا اکسپریا کامپکت دریافت کرده دریافت بروزرسانی توسط کاربران دستگاه شماره ورژن سیستم عامل گوشی 471A1275 ارتقا یابد آپدیت شاهد حضور امنیتی فوریه هستیم آخرین امنیتی عرضه توسط گوگل برای سیستم عامل موبایل محسوب سونی شرکت هایی بوده برای مشکلات امنیتی محصولات تولیدی خود، بروزرسانی متعددی عرضه حاضر سونی اولین تولیدکنندگان گوشی هوشمند محسوب برای روزنه امنیتی Meltdown Spectre بروزر

تمام حقوق سایت محفوظ است