وب سایت تکنومارکر اخبار تکنولوژی اخبار موبایل و فناوری بهترین وب سایت خبری تکنولوژی خودرو اخبار علمی برنامه نویسی هوش مصنوعی اخبار تکنومارکر فناوری اطلاعات اخبار فناوری اخبار تکنولوژی تکنومارکراخبار فناوری جدید

تماشا کنید روند تکاملی طراحی گوشی های هوشمند سونی

تکنومارکر - کمپانی سونی در طی برگزاری کنگره جهانی موبایل 2018 از پرچمداران جدید خود رونمایی کرد. به تازگی ویدیویی توسط این برند ژاپنی منتشر شده که روند تکاملی طراحی گوشی های هوشمند سونی را نشان می دهد.

در نمایشگاه MWC 2018 شرکت ژاپنی سونی از زبان طراحی جدید خود با نام Ambient Flow رونمایی کرد. دو پرچمدار جدید این شرکت، اکسپریا XZ2 و اکسپریا XZ2 کامپکت از این زبان طراحی بهره می برند (اکسپریا XZ2 و اکسپریا XZ2 کامپکت به صورت رسمی معرفی شدند؛ انقلابی در زبان طراحی پرچمداران سونی). 

به تازگی این شرکت ویدیویی را منتشر کرده که روند تکاملی طراحی گوشی های هوشمند سونی را از سال 2012 تا به امروز به نمایش می گذارد. در این ویدیو ابتدا سونی اکسپریا S مشاهده می شود. این دستگاه برای ارگونومی بهتر خمیدگی کمی داشت و در بخش پایین آن از نوار شفافی استفاده شده بود.

بعد از معرفی اکسپریا S، سونی با معرفی گوشی هوشمند اکسپریا Z از زبان طراحی OmniBalance پرده برداشت. برخلاف پرچمدار قبلی این شرکت، در اکسپریا Z خبری از انحنا در بدنه نبود. این گوشی هوشمند سونی به استاندارد IP57 مجهز بود. در محصولاتی که از این زبان طراحی بهره می برند دکمه پاور به صورت دوار طراحی شده است.

با معرفی اکسپریا X تغییراتی در طراحی گوشی های هوشمند سونی ایجاد شد. در بدنه این دستگاه به جای شیشه از فلز استفاده شد و دکمه پاور آن طراحی جدیدی پیدا کرد. سونی برخلاف سازندگان دیگر که سنسور اثر انگشت را در دکمه هوم و یا بر روی پنل پشتی تعبیه می کردند، این اسکنر را در لبه کناری دستگاه و درون دکمه پاور قرار داد.

سونی در ادامه تصمیم گرفت محصولی را معرفی کند که به ویژگی های سری X و سری Z مجهز باشد. در همین راستا این برند ژاپنی از گوشی های هوشمند اکسپریا XZ و اکسپریا XZ1 رونمایی کرد. در حالی که این دو دستگاه از بدنه فلزی بهره می برند، در برابر آب و گرد و غبار نیز مقاوم هستند.

سونی در جدیدترین پرچمداران خود دوباره از شیشه استفاده کرده است. برای ارگونومی بهتر این محصولات، سونی بدنه آن ها را به صورت خمیده طراحی کرده است. اگرچه سونی از زبان طراحی جدیدی در محصولات اخیر خود بهره برده ولی تغییرات زیادی را در طراحی آن ها شاهد نیستیم.

در ادامه ویدیوی کوتاهی از روند تکاملی طراحی گوشی های هوشمند سونی از سال 2012 تا به امروز را مشاهده می کنید.

https://click.ir/wp-content/uploads/2018/03/Xperia_Design_Evolution.136.mp4

نظر شما در رابطه با زبان طراحی جدید سونی چیست، آیا این شرکت موفق شده تغییرات عمده ای را در طراحی پرچمداران خود ایجاد کند؟ نظرات خود را با ما و دیگران کاربران سایت در میان گذارید.

مطالب مشابه
نظر خود را ارسال کنید

وب سایت تکنومارکر اخبار تکنولوژی اخبار موبایل و فناوری بهترین وب سایت خبری تکنولوژی خودرو اخبار علمی برنامه نویسی هوش مصنوعی اخبار تکنومارکر فناوری اطلاعات اخبار فناوری اخبار تکنولوژی تکنومارکراخبار فناوری جدید

طراحی,سونی,اکسپریا,گوشی,هوشمند,زبان,معرفی,روند,دستگاه,بهره,دکمه,برند,تکاملی,پرچمداران,جدید,بدنه,شرکت,پاور,صورت,کرده,استفاده,ژاپنی,رونمایی,بهتر,کنید,ایجاد,2012,برخلاف,امروز,مشاهده,ارگونومی,مجهز,برای,تغییرات,کامپکت,2018,منتشر,شیشه,جدیدی,پرچمدار,ویدیویی,ادامه,شرکت،,تازگی

تکنومارکر کمپانی سونی برگزاری کنگره جهانی موبایل 2018 پرچمداران جدید رونمایی تازگی ویدیویی توسط برند ژاپنی منتشر روند تکاملی طراحی گوشی هوشمند سونی نشان نمایشگاه 2018 شرکت ژاپنی سونی زبان طراحی جدید Ambient Flow رونمایی پرچمدار جدید شرکت، اکسپریا اکسپریا کامپکت زبان طراحی بهره برند اکسپریا اکسپریا کامپکت صورت رسمی معرفی شدند؛ انقلابی زبان طراحی پرچمداران سونی  تازگی شرکت ویدیویی منتشر کرده روند تکاملی طراحی گوشی هوشمند سونی 2012 امروز نمایش گذارد ویدیو ابتدا سونی اکسپریا مشاهده دستگاه برای ارگونومی بهتر خمیدگی داشت پایین نوار شفافی استفاده معرفی اکسپریا سونی معرفی گوشی هوشمند اکسپریا زبان طراحی OmniBalance پرده برداشت برخلاف پرچمدار قبلی شرکت، اکسپریا خبری انحنا بدنه نبود گوشی هوشمند سونی اس

تمام حقوق سایت محفوظ است