وب سایت تکنومارکر اخبار تکنولوژی اخبار موبایل و فناوری بهترین وب سایت خبری تکنولوژی خودرو اخبار علمی برنامه نویسی هوش مصنوعی اخبار تکنومارکر فناوری اطلاعات اخبار فناوری اخبار تکنولوژی تکنومارکراخبار فناوری جدید

مشخصات آنر 10 و تصاویر رسمی این گوشی هوشمند به طور کامل برملا شد

تکنومارکر - در حالی که در آینده نزدیک از پرچمدار بعدی شرکت آنر رونمایی می شود، به تازگی مشخصات آنر 10 و تصاویر رسمی این دستگاه در اینترنت منتشر شده است.

به تازگی تصویری از آنر 10 منتشر شده بود که برش نمایشگر این دستگاه را نشان می داد (گوشی آنر 10 را در تصویر جدید مشاهده کنید؛ برش نمایشگر مشابه هواوی P20). بر خلاف هواوی P20 که به دوربین اصلی دوگانه با چیدمان عمودی مجهز شده، نحوه چیدمان دوربین دوگانه آنر 10 به صورت افقی است. اخیرا این گوشی هوشمند با کدنام های COL-AL00 ،COL-TL10 ،COL-TL00 و COL-AL10 در TENAA حضور پیدا کرده و تمامی مشخصات آنر 10 منتشر شده است.

بر اساس TENAA مدل COL-AL10 در دو نسخه با 4 گیگابایت رم و 64 گیگابایت حافظه داخلی و 6 گیگابایت رم و 128 گیگابایت حافظه داخلی به بازار عرضه می شود. نسخه CLO-AL00 تنها با 4 گیگابایت رم و 64 گیگابایت حافظه داخلی در اختیار کاربران قرار می گیرد.

نسخه COL-TL10 دارای 6 گیگابایت رم و 128 گیگابایت حافظه داخلی است. مدل COL-TL00 در دو نسخه به بازار عرضه می شود که با وجود رم های 4 و 6 گیگابایت، 128 گیگابایت حافظه داخلی خواهد داشت. قدرت تمامی نسخه های آنر 10 را پردازنده کایرین 970 تامین می کند.

آنر سیستم عامل پیش فرض اندروید اوریو 8.1 را برای محصول آینده خود در نظر گرفته است. بنابر مشخصات آنر 10 این دستگاه ابعادی برابر با 149.6 در 71.2 در 7.7 میلی متر دارد و وزن آن به 153 گرم می رسد. در این گوشی هوشمند از نمایشگر 5.84 اینچی با فناوری IPS LCD و رزولوشن 1080 × 2280 استفاده شده است.

تامین انرژی این دستگاه را یک باتری 3320 میلی آمپر ساعتی برعهده دارد. دوربین اصلی مورد استفاده در آنر 10 به صورت دوگانه بوده که از سنسورهای 24 و 16 مگاپیکسلی بهره می برد و دوربین سلفی آن نیز 24 مگاپیکسلی است. پردازنده Kirin 970 مورد استفاده در این محصول دارای فرکانس 2.36 گیگاهرتز است.

در تاریخ 19 آوریل به صورت رسمی از گوشی آنر 10 در چین رونمایی خواهد شد. آنر که زیرمجموعه هواوی محسوب می شود در نظر دارد این محصول را در تاریخ 15 مه در لندن نیز معرفی کند. در ادامه تصاویر رسمی این دستگاه را مشاهده می کنید:

مطالب مشابه
نظر خود را ارسال کنید

وب سایت تکنومارکر اخبار تکنولوژی اخبار موبایل و فناوری بهترین وب سایت خبری تکنولوژی خودرو اخبار علمی برنامه نویسی هوش مصنوعی اخبار تکنومارکر فناوری اطلاعات اخبار فناوری اخبار تکنولوژی تکنومارکراخبار فناوری جدید

گیگابایت,حافظه,گوشی,نسخه,دستگاه,داخلی,رسمی,دوربین,مشخصات,هوشمند,استفاده,دوگانه,هواوی,محصول,صورت,نمایشگر,تصاویر,منتشر,دارد,بازار,عرضه,مگاپیکسلی,دارای,چیدمان,خواهد,میلی,پردازنده,تامین,تمامی,TENAA,مورد,رونمایی,مشاهده,آینده,تاریخ,اصلی,تازگی

تکنومارکر حالی آینده نزدیک پرچمدار بعدی شرکت رونمایی شود، تازگی مشخصات تصاویر رسمی دستگاه اینترنت منتشر تازگی تصویری منتشر نمایشگر دستگاه نشان گوشی تصویر جدید مشاهده کنید؛ نمایشگر مشابه هواوی خلاف هواوی دوربین اصلی دوگانه چیدمان عمودی مجهز شده، نحوه چیدمان دوربین دوگانه صورت افقی اخیرا گوشی هوشمند کدنام COLAL00 ،COLTL10 ،COLTL00 و COLAL10 TENAA حضور پیدا کرده تمامی مشخصات منتشر اساس TENAA COLAL10 نسخه گیگابایت گیگابایت حافظه داخلی گیگابایت گیگابایت حافظه داخلی بازار عرضه نسخه CLOAL00 تنها گیگابایت گیگابایت حافظه داخلی اختیار کاربران قرار گیرد نسخه COLTL10 دارای گیگابایت گیگابایت حافظه داخلی COLTL00 نسخه بازار عرضه وجود گیگابایت، گیگابایت حافظه داخلی خواهد داشت قدرت تمامی نسخه پردازنده کایرین

تمام حقوق سایت محفوظ است