وب سایت تکنومارکر اخبار تکنولوژی اخبار موبایل و فناوری بهترین وب سایت خبری تکنولوژی خودرو اخبار علمی برنامه نویسی هوش مصنوعی اخبار تکنومارکر فناوری اطلاعات اخبار فناوری اخبار تکنولوژی تکنومارکراخبار فناوری جدید

گوشی هوشمند OnePlus 6 با برش نمایشگر در تصویری جدید به نمایش در آمد

تکنومارکر - تا به امروز مشخصات و اطلاعات زیادی در رابطه با گوشی هوشمند OnePlus 6 منتشر شده است. امروز تصویر جدیدی از وان پلاس 6 در اینترنت به نمایش در آمد که بریدگی بالای نمایشگر این محصول را نشان می دهد.

در هفته گذشته شرکت وان پلاس تصویری را از گوشی هوشمند OnePlus 6 منتشر کرد که وجود برش نمایشگر در این دستگاه را نشان می داد. در گذشته تصویری از پنل پشتی این دستگاه توسط ایوان بلس در اینترنت منتشر شده بود که ما را با طراحی آن آشنا می کرد.

به تازگی یک تصویر جدید از گوشی هوشمند OnePlus 6 منتشر شده که پنل جلویی این دستگاه را به صورت واضح نشان می دهد. بر اساس این تصویر طراحی پنل جلویی وان پلاس 6 تفاوت چندانی با اوپو R15 و اوپو R15 Dream Mirror ندارد (اوپو R15 و اوپو R15 Dream Mirror به صورت رسمی معرفی شدند).

در این تصویر جدید می توان به حاشیه های کم نمایشگر این دستگاه پی برد. در پایین صفحه نمایش میزان حاشیه نسبت به بخش های دیگر بیشتر است ولی همچنان شاهد نسبت صفحه نمایش به بدنه بالایی در این محصول هستیم. مدیرعامل این شرکت در گذشته اعلام کرده بود که قابلیتی نرم افزاری برای حذف این برش در نظر می گیرد.

در این تصویر شاهد اجرای اپلیکیشن AID64 هستیم. این اپلیکیشن استفاده از پردازنده اسنپدراگون 845 را تایید می کند. شرکت وان پلاس به تازگی اعلام کرده است که پرچمدار آینده این شرکت به 8 گیگابایت رم و 256 گیگابایت حافظه داخلی مجهز می شود (مشخصات گوشی هوشمند وان پلاس 6 تایید شد؛ پردازنده اسنپدراگون 845 و 8 گیگابایت رم).

در این تصویر مشخصات بیشتری از گوشی هوشمند OnePlus 6 مشخص نشده است. بر اساس شایعات این محصول به نمایشگر 6.28 اینچی با رزولوشن فول اچ دی پلاس مجهز می شود. از آنجایی که در جلوی این دستگاه از سنسور اثر انگشت استفاده نشده است به احتمال زیاد این اسکنر به پنل پشتی منتقل خواهد شد.

در ابتدا تصور می شد که گوشی هوشمند OnePlus 6 در ماه ژوئن رونمایی می شود ولی با توجه به انتشار اطلاعات رسمی از این محصول، انتظار می رود که در اواخر ماه جاری میلادی با آن ملاقات کنیم.

مطالب مشابه
نظر خود را ارسال کنید

وب سایت تکنومارکر اخبار تکنولوژی اخبار موبایل و فناوری بهترین وب سایت خبری تکنولوژی خودرو اخبار علمی برنامه نویسی هوش مصنوعی اخبار تکنومارکر فناوری اطلاعات اخبار فناوری اخبار تکنولوژی تکنومارکراخبار فناوری جدید

گوشی,هوشمند,OnePlus,پلاس,تصویر,دستگاه,نمایشگر,اوپو,نمایش,منتشر,شرکت,گذشته,محصول,نشان,تصویری,گیگابایت,جدید,مشخصات,شاهد,نسبت,صفحه,Dream,Mirror,رسمی,حاشیه,هستیم,کرده,استفاده,تایید,اسنپدراگون,اپلیکیشن,مجهز,پردازنده,نشده,اعلام,اساس,تازگی,طراحی,پشتی,جلویی,اینترنت,صورت,اطلاعات,امروز

تکنومارکر امروز مشخصات اطلاعات زیادی رابطه گوشی هوشمند OnePlus منتشر امروز تصویر جدیدی پلاس اینترنت نمایش بریدگی بالای نمایشگر محصول نشان هفته گذشته شرکت پلاس تصویری گوشی هوشمند OnePlus منتشر وجود نمایشگر دستگاه نشان گذشته تصویری پشتی دستگاه توسط ایوان اینترنت منتشر طراحی آشنا تازگی تصویر جدید گوشی هوشمند OnePlus منتشر جلویی دستگاه صورت واضح نشان اساس تصویر طراحی جلویی پلاس تفاوت چندانی اوپو اوپو Dream Mirror ندارد اوپو اوپو Dream Mirror صورت رسمی معرفی شدند تصویر جدید توان حاشیه نمایشگر دستگاه پایین صفحه نمایش میزان حاشیه نسبت دیگر بیشتر همچنان شاهد نسبت صفحه نمایش بدنه بالایی محصول هستیم مدیرعامل شرکت گذشته اعلام کرده قابلیتی افزاری برای گیرد تصویر شاهد اجرای اپلیکیشن AID64 هستیم اپلیکیشن

تمام حقوق سایت محفوظ است